szukaj według linii - rozkłady jazdy - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

141, 158, 182

Zawieszenie funkcjonowania przystanku ŁUKOWSKA 04

od 05.07.2018 (czwartek) do 27.07.2018 (piątek)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu remontu chodników na ul. Łukowskiej,
od dnia 5.07 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku ŁUKOWSKA 04, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 141158 oraz 182.

       W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy ŁUKOWSKA 54, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ul. Łukowskiej za skrzyżowaniem z ulicą Komorską (około 120 metrów za lokalizacją podstawową).

opublikowano 4 lipca 2018r.
ostatnia aktualizacja 26 lipca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską