Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N46, 181, 185

Zmiana lokalizacji przystanku RUDZKA 03

od 25.06.2018 (poniedziałek)

W związku z przebudowa skrzyżowania ulic: Rudzka/Klaudyny/Mickiewicza, od dnia 25.04 br. od początku kursowania do odwołania, zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanku autobusowego RUDZKA 03, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 181, 185 oraz jako warunkowy dla linii nocnej N46.

W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy RUDZKA 53, zlokalizowany na chodniku przy ul. Klaudyny ok. 120 metrów przed lokalizacją podstawową (przed skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza). Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 22 czerwca 2018r.
ostatnia aktualizacja 22 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską