Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zgromadzenie publiczne i przemarsze w dniu 14.10 br.

dn. 14.10.2018 (niedziela) od godz. 16:45 do godz. 21:00

1. W dniu 14 października br. (niedziela) w godz. 16:45 – 21:00 planowany jest przemarsz ulicami:

Świętojańska, pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Świętokrzyska, pl. Powstańców Warszawy, Moniuszki, Jasna, Zgoda, Bracka, Krucza, Żurawia, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, Matejki.

2. W dniu 14 października br. (niedziela) około godz. 18:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne przy ul. Siekierkowskiej 28, a następnie przemarsz ulicami:

Bartycka, Grupy AK „Północ”, Bluszczańska, Siekierkowska, Gościniec, Gwintowa w rejon siedziby Kolegium Zakonu Ojców Pijarów.

Przewidywany czas zakończenia zgromadzenia i przemarszu: około godz. 19:00.

W przypadku braku możliwości przejazdu linie komunikacji miejskiej, których trasy pokrywają się z trasami ww. przemarszy mogą zostać skierowane na trasy objazdowe.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 11 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 11 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską