Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L17, 173, 729

AKTUALIZACJA 18.09: Zmiany w komunikacji w strefie podmiejskiej

od 17.09.2018 (poniedziałek)

Od dnia 17.09.2018 r. od początku kursowania linii dziennych wprowadza się następujące zmiany:

1) Na wniosek Urzędu Gminy Sulejówek uruchomiony zostaje nowy zespół przystankowy MARIAŃSKA:

  • Uruchomiony zostaje przystanek 01 zlokalizowany na al. Józefa Piłsudskiego za skrzyżowaniem z ul. Mariańską. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 173.
  • Uruchomiony zostaje przystanek 02 zlokalizowany na al. Józefa Piłsudskiego za skrzyżowaniem z ul. Mariańską. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 173.

2) Na wniosek Urzędu Gminy Stare Babice wprowadza się dodatkowe kursy wariantowe linii 729 na trasie ZABORÓW SZKOŁA – Stołeczna – Topolowa – Wólczyńska – Kwiatowa – Spacerowa – Stołeczna – (…) – OS.GÓRCZEWSKA

Uruchomione zostają nowe przystanki:

  • TRAKT KRÓLEWSKI 02 zlokalizowany na ul. Spacerowej za skrzyżowaniem z ul. Trakt Królewski. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 729.
  • BORKI 02 zlokalizowany na ul. Spacerowej. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 729.
  • TOPOLOWA 02 zlokalizowany na ulicy Topolowej za skrzyżowaniem z ulicą Stołeczną. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 729.
  • LEŚNA 02 zlokalizowany na ulicy Topolowej za skrzyżowaniem z ulicą Leśną. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 729.
  • WÓLCZYŃSKA 02 zlokalizowany na ulicy Kwiatowej za skrzyżowaniem z ulicą Wólczyńską. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 729.

Zmianie ulega lokalizacja przystanku WÓLCZYŃSKA 01. Przystanek zostaje przeniesiony na ulicę Wólczyńską za skrzyżowaniem z ulicą Kwiatową.

3) Na wniosek Urzędu Gminy Prażmów wprowadza się dodatkowe kursy wariantowe w obu kierunkach dla  linii L17 przez miejscowość GABRYELIN ulicami: Słoneczna – Zielonych Sosen – Akacjowa – Dębowa.

Dla linii L17 zmianie ulega charakter przystanku SZKOLNA 01 z warunkowego na stały.

opublikowano 13 września 2018r.
ostatnia aktualizacja 18 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską