zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

180

Możliwe utrudnienia w ciągu ul. Powązkowskiej w dn. 10.08 br.

dn. 10.08.2018 (piątek) od godz. 12:30 do godz. 16:00

W dniu 10 sierpnia br. (piątek), w związku z mającymi rozpocząć się o godz. 13:00 uroczystościami pogrzebowymi i możliwym wyłączeniem z ruchu kołowego części ulicy Powązkowskiej na odcinku od ulicy Burakowskiej do ulicy Piaskowej, w przypadku braku możliwości przejazdu ulicą Powązkowską autobusy linii 180 mogą być skierowane na trasę objazdową:

w kierunku krańca Wilanów:
od skrzyżowania Powązkowska/Duchnicka: Duchnicka – Przasnyska – Rydygiera – Matysiakówny – Broniewskiego – al. Jana Pawła II – rondo Zgrupowania AK „Radosław” – al. Jana Pawła II  – Stawki – Okopowa i dalej swoją trasą,
w kierunku krańca Chomiczówka:
od skrzyżowania Okopowa/Powązkowska: Okopowa – rondo Zgrupowania AK „Radosław” – al. Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Powązkowska i dalej swoją trasą.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 9 sierpnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 9 sierpnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską