Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

180

Możliwe utrudnienia w ciągu ul. Powązkowskiej w dn. 10.08 br.

dn. 10.08.2018 (piątek) od godz. 12:30 do godz. 16:00

W dniu 10 sierpnia br. (piątek), w związku z mającymi rozpocząć się o godz. 13:00 uroczystościami pogrzebowymi i możliwym wyłączeniem z ruchu kołowego części ulicy Powązkowskiej na odcinku od ulicy Burakowskiej do ulicy Piaskowej, w przypadku braku możliwości przejazdu ulicą Powązkowską autobusy linii 180 mogą być skierowane na trasę objazdową:

w kierunku krańca Wilanów:
od skrzyżowania Powązkowska/Duchnicka: Duchnicka – Przasnyska – Rydygiera – Matysiakówny – Broniewskiego – al. Jana Pawła II – rondo Zgrupowania AK „Radosław” – al. Jana Pawła II  – Stawki – Okopowa i dalej swoją trasą,
w kierunku krańca Chomiczówka:
od skrzyżowania Okopowa/Powązkowska: Okopowa – rondo Zgrupowania AK „Radosław” – al. Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Powązkowska i dalej swoją trasą.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 9 sierpnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 9 sierpnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską