zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

173, 202

Odtwarzanie nawierzchni jezdni ul. Stanisławowskiej

od 10.08.2018 (piątek) od godz. 22:00 do 12.08.2018 (niedziela) do godz. 06:00

W związku z rozpoczęciem odtwarzania nawierzchni jezdni ul. Stanisławowskiej na odcinku Terespolska – Podskarbińska, w noce 10/11 oraz 11/12.08 br. w ramowych godzinach 22.006.00, linie autobusowe 173 i 202 (tylko w kierunku krańców STARA MIŁOSNA i GOCŁAWEK WSCHODNI) zostają – od ronda na skrzyżowaniu ulic Stanisławowska/Terespolska – skierowane na poniższą trasę objazdową:

Dw.Wschodni (Lubelska), Metro Stadion Narodowy - ... - Terespolska – Mińska – Podskarbińska i dalej trasami objazdowymi wprowadzonymi w związku z naprawą jedzdni ciągu ulic Dwernickkiego- Szaserów.

Wobec powyższego zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego PODSKARBIŃSKA 54, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 173 oraz 202.

Na trasie objazdowej dla linii autobusowych 173 oraz 202 obowiązywać będzie (jako stały) przystanek TOR KOLARSKI 02, zlokalizowany na ul. Mińskiej przed skrzyżowaniem z ul. Podskarbińską.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 8 sierpnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską