zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L39, N83, 209

Zawieszenie funkcjonowania przystanku PKP JEZIORKI 52

od 17.10.2017 (wtorek)

W związku z budową wiaduktu w ciągu ul. Karczunkowskiej i koniecznością wykonania prac ziemnych w rejonie przystanku PKP JEZIORKI 52 od dnia 17.10.2017 r. od początku kursowania linii dziennych (linia nocna od nocy z 17/18.10.2017 r. od początku kursowania) do odwołania zawiesza się funkcjonowanie ww. przystanku. 

Autobusy linii 209, L39 i N83 kursowały będą na obecnie obowiązującej trasie bez obsługi przystanku PKP JEZIORKI 52. W związku z tym przystankiem dla wsiadających i wysiadających dla linii 209 i L39 oraz przystankiem przelotowym dla linii N83 będzie przystanek PKP JEZIORKI 53 zlokalizowany na tymczasowej pętli autobusowej.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 16 października 2017r.
ostatnia aktualizacja 7 grudnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską