zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L32

Czasowa zmiana trasy linii L32

od 11.07.2017 (wtorek)

W związku zamknięciem i remontem ul. Szpitalnej w Piasecznie, od 11 lipca 2017 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania linia L32 zostaje skierowana na trasę zmienioną: 

PIASECZNO /URZĄD MIASTA/ - … - Sienkiewicza – (prosto, z pominięciem wjazdu w ul. Szpitalną) – Polskiego Państwa Podziemnego – … - GROCHOWA.

Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanku SZPITAL 01.


Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 7 lipca 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską