Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

213

Czasowa zmiana trasy linii 213

od 03.07.2017 (poniedziałek)

W związku z rozpoczęciem robót na ul. Zagórzańskiej na odcinku Optymistów–Izbicka, od dnia 3.07 br. od początku kursowania do odwołania, linia autobusowa 213 zostaje skierowana (w obu kierunkach) na następującą trasę objazdową:

- w kierunku krańca GOCŁAW linia autobusowa 213 zostaje skierowana – od ronda na skrzyżowaniu ulic Walcownicza/Patriotów (jezdnia wschodnia) – następującym ciągiem ulic: Patriotów (jezdnia wschodnia) – rondo Kulikowskiego – Izbicka – zawrotka na pętli IZBICKA-CMENTARZ – Izbicka i dalej swoją trasą podstawową,

- w kierunku krańca BŁOTA linia autobusowa 213 zostaje skierowana – od skrzyżowania ulicy Izbickiej z wjazdem na pętlę IZBICKA-CMENTARZ – następującym ciągiem ulic: zawrotka na pętli IZBICKA-CMENTARZ – Izbicka – rondo Kulikowskiego – Patriotów (jezdnia wschodnia) – Walcownicza (przejazd kolejowy w Falenicy) i dalej swoją trasą podstawową.

Wobec powyższego uruchomiony zostanie zastępczy przystanek PKP FALENICA 56, zlokalizowany na ul. Patriotów (jezdnia wschodnia) przed rondem na skrzyżowaniu ulic Patriotów/Walcownicza, obowiązujący jako stały dla linii 213.

Ponadto zawieszone będzie funkcjonowanie przystanków:
- IZBICKA-CMENTARZ 03 i 04,
- DROHOBYCKA 01 i 02,
- JACHTOWA 01 i 02,
- ZAGÓRZAŃSKA 01 i 02,
- SAMORZĄDOWA 01 i 02.

UWAGA: linia autobusowa 213 kursować będzie na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 30 czerwca 2017r.
ostatnia aktualizacja 30 czerwca 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Witamy Łomianki w 1 strefie

Witamy Łomianki w 1 strefie

Komunikacja miejska, organizowana przez Zarząd Transportu Miejskiego, dawno już przekroczyła granice samej Warszawy. Mapa, przedstawiająca trasy linii autobusowych wygląda bardzo ciekawie i uświadamia, jak rozbudowany i rozległy jest to system, jak wiele osób korzysta z transportu publicznego nie tylko w centrum stolicy, ale także na jej obrzeżach. Autobusy i Szybka Kolej Miejska docierają do wielu miejscowości, stanowiących aglomerację warszawską. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską