zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

135

Budowa Trasy Świętokrzyskiej – zamknięcie ulicy Zamoyskiego

od 31.05.2017 (środa) od godz. 22:00

W związku z kolejnym etapem budowy Trasy Świętokrzyskiej (odcinek pomiędzy ulicą Targową a ulicą Zamoyskiego) od dnia 31.05.2017 r. od około godz. 22:00 do odwołania zamknięta zostanie ulica Zamoyskiego pomiędzy ulicą Marcinkowskiego a ulicą Sokolą. Autobusy linii 135 zostaną skierowane na trasę objazdową:

   135      PL. HALLERA – … – al. Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – … – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 25 maja 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską