Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

153, 199, 225, 326, 412

Zmiana trasy linii 326, zmiana przystanku na linii 412, zmiany w zespole przystankowym PADEREWSKIEGO

od 16.11.2015 (poniedziałek)

1. Od dnia 16 listopada 2015, zmieniona zostaje na stałe trasa linii 326:

OLESIN – … – Modlińska – most Grota-Roweckiego – al. Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT (powrót: Włościańska – Żelazowska – al. Armii Krajowej)

Część kursów linii będzie realizowana na trasie wariantowej:
OLESIN – … – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka – KUPIECKA

2. Od dnia 16 listopada 2015, uruchamia się przystanek BOHUSZEWICZÓWNY 01 dla linii 412 (w kierunku krańca DW.WILEŃSKI). Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy (na żądanie).

3. W związku z wybudowaniem przystanku autobusowego na ul. Paderewskiego w Rembertowie od dnia 16.11.2015 r. (poniedziałek) od początku kursowania linii dziennych wprowadza się następujące zmiany w zespole przystankowym PADEREWSKIEGO:
Przystanki PADEREWSKIEGO 01 i 04 w dotychczasowych lokalizacjach (tj. na ul. Czwartaków) ulegają likwidacji (likwidacji ulega także tymczasowy przystanek PADEREWSKIEGO 54)

  • Uruchamia się przystanek PADEREWSKIEGO 01 na ul. Paderewskiego za skrzyżowaniem z ul. Czwartaków w kierunku al. Chruściela. Przystanek obowiązywać będzie jako stały dla linii 153, 199 i 225.

opublikowano 12 listopada 2015r.
ostatnia aktualizacja 12 listopada 2015r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Odkorkuj się i jedź

Odkorkuj się i jedź

Każdy kierowca dobrze wie, co to znaczy stać w korku. Minuty mijają, wskazówki zegarka tykają „coraz głośniej”, a kolumna samochodów przesuwa się powolutku w kierunku kolejnych świateł. Spóźnienie do pracy, do lekarza czy na spotkanie jest w takiej sytuacji niemal pewne, a przecież, po dojechaniu na miejsce, trzeba jeszcze gdzieś zaparkować auto w centrum miasta. Nerwy, hałas, spaliny - tego wszystkiego można uniknąć, wybierając komunikację miejską. Tylko co zrobić, jeśli się mieszka poza Warszawą? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są parkingi "Parkuj i Jedź", które istnieją w stolicy już dziesięć lat. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską