zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

153, 199, 225, 326, 412

Zmiana trasy linii 326, zmiana przystanku na linii 412, zmiany w zespole przystankowym PADEREWSKIEGO

od 16.11.2015 (poniedziałek)

1. Od dnia 16 listopada 2015, zmieniona zostaje na stałe trasa linii 326:

OLESIN – … – Modlińska – most Grota-Roweckiego – al. Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT (powrót: Włościańska – Żelazowska – al. Armii Krajowej)

Część kursów linii będzie realizowana na trasie wariantowej:
OLESIN – … – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka – KUPIECKA

2. Od dnia 16 listopada 2015, uruchamia się przystanek BOHUSZEWICZÓWNY 01 dla linii 412 (w kierunku krańca DW.WILEŃSKI). Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy (na żądanie).

3. W związku z wybudowaniem przystanku autobusowego na ul. Paderewskiego w Rembertowie od dnia 16.11.2015 r. (poniedziałek) od początku kursowania linii dziennych wprowadza się następujące zmiany w zespole przystankowym PADEREWSKIEGO:
Przystanki PADEREWSKIEGO 01 i 04 w dotychczasowych lokalizacjach (tj. na ul. Czwartaków) ulegają likwidacji (likwidacji ulega także tymczasowy przystanek PADEREWSKIEGO 54)

  • Uruchamia się przystanek PADEREWSKIEGO 01 na ul. Paderewskiego za skrzyżowaniem z ul. Czwartaków w kierunku al. Chruściela. Przystanek obowiązywać będzie jako stały dla linii 153, 199 i 225.

opublikowano 12 listopada 2015r.
ostatnia aktualizacja 12 listopada 2015r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską