Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

143

Przywrócenie podstawowej trasy linii 143 w rejonie skrzyżowania ulic Strażacka/Żołnierska

od 14.11.2018 (środa)

W związku z zakończeniem kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ulic Strażacka/Żołnierska, a tym samym otwarciem dla ruchu kołowego wyjazdu z ulicy Strażackiej na ul. Żołnierską (po stronie zachodniej), od dnia 14.11.2018 r. od początku kursowania przywraca się – od skrzyżowania łącznicy ul. Strażackiej (przebiegającej pod ulicą Żołnierską) z ulicą Strażacką – trasę podstawową linii autobusowej 143 (w kierunku krańca GUS) przebiegającą cięgiem ulic Strażacka – Żołnierska – Marsa.

opublikowano 13 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 13 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską