Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

173, 183, 198, 514

Zmiany w komunikacji w związku z organizacją imprezy rowerowej pn. „Rajd Niepodległości Śladami Marszałka”

dn. 10.11.2018 (sobota) od godz. 10:00 do godz. 12:30

W związku z organizacją imprezy rowerowej pn. „Rajd Niepodległości Śladami Marszałka: Sulejówek-Wesoła-Zielona”, w dniu 10.11.2018 r. w godzinach 10.0012.30, mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej na terenie Sulejówka, Wesołej oraz Rembertowa.

Trasa przejazdu: Paderewskiego (Sulejówek) – Żółkiewskiego – (przecięcie ul. Armii Krajowej) Głowackiego – Raczkiewicza – (przecięcie ulic Armii Krajowej oraz Niemcewicza) Mickiewicza – Warszawska – Brata Alberta – Podleśna.

 

W przypadku braku przejezdności linie autobusowe 173, 183, 198 oraz 514 mogą zostać skierowane na najbliższe przejezdne ciągi komunikacyjne.

Na ewentualnych trasach objazdowych wszystkie napotkane przystanki obowiązują jako stałe.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 9 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 9 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską