Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

E-2, 520

Przebudowa północnej jezdni ul. Leszno i ul. Górczewskiej na odcinku Okopowa - Tyszkiewicza

od 14.11.2018 (środa)

W związku z przebudową północnej jezdni ul. Leszno i ul. Górczewskiej (na odcinku od ul. Okopowej do ul. Tyszkiewicza) od dnia 14.11.2018 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania, autobusy linii E-2 i 520 od skrzyżowania ul. Leszno/ul. Okopowa do skrzyżowania ul. Górczewska/ul. Tyszkiewicza będą przejeżdżały w obu kierunkach po jezdni południowej ul. Leszno i ul. Górczewskiej.

Zmiany przystankowe:

W zespole LESZNO zostają wprowadzone następujące zmiany:

  • zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku 02.

W zespole MŁYNARSKA zostają wprowadzone następujące zmiany:

  • zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku 02.
  • uruchomiony zostaje przystanek zastępczy 52, zlokalizowany przy południowej jezdni ul. Górczewskiej, za skrzyżowaniem z ul. Młynarską, w kierunku ul. Płockiej, ok. 80 metrów za podstawową lokalizacją przystanku.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 9 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 9 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską