Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L17, 173, 729

AKTUALIZACJA 18.09: Zmiany w komunikacji w strefie podmiejskiej

od 17.09.2018 (poniedziałek)

Od dnia 17.09.2018 r. od początku kursowania linii dziennych wprowadza się następujące zmiany:

1) Na wniosek Urzędu Gminy Sulejówek uruchomiony zostaje nowy zespół przystankowy MARIAŃSKA:

  • Uruchomiony zostaje przystanek 01 zlokalizowany na al. Józefa Piłsudskiego za skrzyżowaniem z ul. Mariańską. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 173.
  • Uruchomiony zostaje przystanek 02 zlokalizowany na al. Józefa Piłsudskiego za skrzyżowaniem z ul. Mariańską. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 173.

2) Na wniosek Urzędu Gminy Stare Babice wprowadza się dodatkowe kursy wariantowe linii 729 na trasie ZABORÓW SZKOŁA – Stołeczna – Topolowa – Wólczyńska – Kwiatowa – Spacerowa – Stołeczna – (…) – OS.GÓRCZEWSKA

Uruchomione zostają nowe przystanki:

  • TRAKT KRÓLEWSKI 02 zlokalizowany na ul. Spacerowej za skrzyżowaniem z ul. Trakt Królewski. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 729.
  • BORKI 02 zlokalizowany na ul. Spacerowej. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 729.
  • TOPOLOWA 02 zlokalizowany na ulicy Topolowej za skrzyżowaniem z ulicą Stołeczną. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 729.
  • LEŚNA 02 zlokalizowany na ulicy Topolowej za skrzyżowaniem z ulicą Leśną. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 729.
  • WÓLCZYŃSKA 02 zlokalizowany na ulicy Kwiatowej za skrzyżowaniem z ulicą Wólczyńską. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 729.

Zmianie ulega lokalizacja przystanku WÓLCZYŃSKA 01. Przystanek zostaje przeniesiony na ulicę Wólczyńską za skrzyżowaniem z ulicą Kwiatową.

3) Na wniosek Urzędu Gminy Prażmów wprowadza się dodatkowe kursy wariantowe w obu kierunkach dla  linii L17 przez miejscowość GABRYELIN ulicami: Słoneczna – Zielonych Sosen – Akacjowa – Dębowa.

Dla linii L17 zmianie ulega charakter przystanku SZKOLNA 01 z warunkowego na stały.

opublikowano 13 września 2018r.
ostatnia aktualizacja 18 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską