Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Możliwe utrudnienia w komunikacji w dn. 13.07 br.

od 13.07.2018 (piątek)

W dniu 13 lipca br. (piątek) planowane są zgromadzenia i przemarsze:

1)   o godz. 13:00 zbiórka uczestników na pl. Konstytucji skąd nastąpi przemarsz ulicami: Piękna, Al. Ujazdowskie przed Kancelarię Prezesa Rady Ministrów gdzie około godz. 16:00 przewidziane jest zakończenie zgromadzenia.

2)   o godz. 19:00 zbiórka uczestników na pl. Defilad skąd nastąpi przemarsz ulicami: Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Świętokrzyska, Jasna 14/16a gdzie około godz. 22:00 przewidziane jest zakończenie przemarszu.

W przypadku braku możliwości przejazdu ww. ulicami pojazdy komunikacji miejskiej zostaną skierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejeznymi ciągami komunikacyjnymi.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 11 lipca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską