zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku RONDO DASZYŃSKIEGO 04

od 14.06.2018 (czwartek)

W związku z budową drogi dla rowerów wzdłuż ciągu ulic Okopowa – Towarowa na odcinku od ronda Zgrupowania AK „Radosław” do pl. Zawiszy, od dnia 14.06.2018 r., od początku kursowania linii dziennych do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego RONDO DASZYŃSKIEGO 04, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 105 i 190.

W zastępstwie uruchomione zostaje funkcjonowanie przystanku zastępczego RONDO DASZYŃSKIEGO 54, zlokalizowanego przy ul. Towarowej za ul. Łucką, około 100 metrów za lokalizacją podstawową.

Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 13 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską