zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

148, 165, 331

Zawieszenie funkcjonowania przystanku HOŁUBCOWA 01

od 13.06.2018 (środa) do 12.08.2018 (niedziela)

W związku z awarią ciepłowniczą w ul. Poleczki w rejonie przystanku HOŁUBCOWA 01 od dnia 13.06.2018 od początku kursowania linii dziennych do odwołania zawieszone zostaje funkcjonowanie w/w przystanku.

W jego zastępstwie uruchomiony zostaje przystanek HOŁUBCOWA 51 zlokalizowany przy ul. Poleczki około 130 m za podstawową lokalizacją (za skrzyżowaniem z drogą wewnętrzną) na tymczasowym wypłytowaniu.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 12 czerwca 2018r.
ostatnia aktualizacja 10 sierpnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską