Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

102, 135

Naprawa nawierzchni jezdni ul. Międzyborskiej

od 18.05.2018 (piątek) do 21.05.2018 (poniedziałek) do godz. 06:00

W związku z rozpoczęciem frezowania nawierzchni jezdni ul. Międzyborskiej, a tym samym zamknięciem jej dla ruchu kołowego na odcinku Stanisława Augusta – Spalinowa, od dnia 18.05 br. od ok. godz. 22.00 do dnia 21.05 br. do ok. godz. 4.00, linie autobusowe 102 oraz 135 zostają skierowane na następujące trasy objazdowe:

  • linia autobusowa 102 (tylko w kierunku krańca MŁYNÓW), zostaje – od skrzyżowania ulic Podskarbińska/Grochowska/Grenadierów – skierowana na trasę zmienioną przebiegającą następującym ciągiem ulic: Grochowska – rondo Wiatraczna – al. Waszyngtona i dalej swoją trasą podstawową,
  • linia autobusowa 135 (tylko w kierunku krańca PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), zostaje – od skrzyżowania ulic Grochowska/Grenadierów/Podskarbińska – skierowana na trasę zmienioną przebiegającą następującym ciągiem ulic: Grochowska – rondo Wiatraczna – al. Stanów Zjednoczonych – Grenadierów i dalej swoją trasą podstawową.

       Wobec powyższego zawiesza się funkcjonowanie przystanków autobusowych:

  • MIĘDZYBORSKA 08,
  • ZBARASKA 01,
  • SZPITAL GROCHOWSKI 02.

W zamian nie uruchamia się żadnych dodatkowych przystanków zastępczych.

Na trasach objazdowych linii autobusowych 102 oraz 135 obowiązują przystanki wedle załączonych wykazów. UWAGA: dla linii 135 w zespole przystankowym WIATRACZNA obowiązuje wyłącznie przystanek 03 (wspólny z linią 521), a nie obowiązuje przystanek 09 zlokalizowany w al. Stanów Zjednoczonych (w kierunku ul. Grenadierów).

W dniach 19-20.05.2018 r. linie autobusowe 102 oraz 135 kursować będą na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 17 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską