zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

9

Nocne jednokierunkowe wyłączenia ruchu tramwajowego w al. Waszyngtona

dn. 19.05.2018 (sobota)

W związku z koniecznością wykonania doraźnej naprawy torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu al. Waszyngtona z ul. Międzyborską, w nocy 19.05.2018 r. w ramowych godzinach 0.15 4.00, nastąpi wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Waszyngtona (tylko w kierunku wschodnim) na odcinku rondo Waszyngtona – rondo Wiatraczna.

Wobec powyższego ostatni przejazd tramwaju na przedmiotowym odcinku realizować będzie w kierunku pętli GOCŁAWEK  linia 9 (planowy odjazd o godz. 0.15 z przystanku RONDO WASZYNGTONA 06). Wszystkie następne kursy linii tramwajowej 9 (w kierunku krańców WIATRACZNA / GOCŁAWEK) zostaną – od ronda Waszyngtona – skierowane następującą trasą objazdową: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska i dalej swoją trasą podstawową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 17 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską