Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

9

Nocne jednokierunkowe wyłączenia ruchu tramwajowego w al. Waszyngtona

dn. 19.05.2018 (sobota)

W związku z koniecznością wykonania doraźnej naprawy torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu al. Waszyngtona z ul. Międzyborską, w nocy 19.05.2018 r. w ramowych godzinach 0.15 4.00, nastąpi wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Waszyngtona (tylko w kierunku wschodnim) na odcinku rondo Waszyngtona – rondo Wiatraczna.

Wobec powyższego ostatni przejazd tramwaju na przedmiotowym odcinku realizować będzie w kierunku pętli GOCŁAWEK  linia 9 (planowy odjazd o godz. 0.15 z przystanku RONDO WASZYNGTONA 06). Wszystkie następne kursy linii tramwajowej 9 (w kierunku krańców WIATRACZNA / GOCŁAWEK) zostaną – od ronda Waszyngtona – skierowane następującą trasą objazdową: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska i dalej swoją trasą podstawową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 17 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pracownik chętniej wykonuje swoje obowiązki kiedy czuje, że pracodawca o niego dba i stara się odpowiadać na jego potrzeby. Zarząd Transportu Miejskiego udostępnił możliwość zakupu benefitu, jakiego na rynku jeszcze nie było. Dzięki ofercie, przygotowanej przez agenta mobilności, przedsiębiorcy mogą dofinansować swoim pracownikom zakup biletu komunikacji miejskiej. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską