Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

9

Nocne jednokierunkowe wyłączenia ruchu tramwajowego w al. Waszyngtona

dn. 19.05.2018 (sobota)

W związku z koniecznością wykonania doraźnej naprawy torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu al. Waszyngtona z ul. Międzyborską, w nocy 19.05.2018 r. w ramowych godzinach 0.15 4.00, nastąpi wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Waszyngtona (tylko w kierunku wschodnim) na odcinku rondo Waszyngtona – rondo Wiatraczna.

Wobec powyższego ostatni przejazd tramwaju na przedmiotowym odcinku realizować będzie w kierunku pętli GOCŁAWEK  linia 9 (planowy odjazd o godz. 0.15 z przystanku RONDO WASZYNGTONA 06). Wszystkie następne kursy linii tramwajowej 9 (w kierunku krańców WIATRACZNA / GOCŁAWEK) zostaną – od ronda Waszyngtona – skierowane następującą trasą objazdową: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska i dalej swoją trasą podstawową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 17 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską