Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku SZASERÓW-SZPITAL 01

od 07.05.2018 (poniedziałek)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi rowerowej wzdłuż ciągu ulic Stanisławowska – Dwernickiego – Szaserów, od dnia 7.05 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego SZASERÓW-SZPITAL 01, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 102, 188, 202 i 523 oraz jako warunkowy dla nocnych linii autobusowych N21 i N71.

W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy SZASERÓW-SZPITAL 51, zlokalizowany na chodniku przy ul. Szaserów przed z wjazdem do Wojskowego Instytutu Medycznego (około 110 metrów przed lokalizacją podstawową).

 

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 7 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pracownik chętniej wykonuje swoje obowiązki kiedy czuje, że pracodawca o niego dba i stara się odpowiadać na jego potrzeby. Zarząd Transportu Miejskiego udostępnił możliwość zakupu benefitu, jakiego na rynku jeszcze nie było. Dzięki ofercie, przygotowanej przez agenta mobilności, przedsiębiorcy mogą dofinansować swoim pracownikom zakup biletu komunikacji miejskiej. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską