Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku SZASERÓW-SZPITAL 01

od 07.05.2018 (poniedziałek) do 30.05.2018 (środa)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi rowerowej wzdłuż ciągu ulic Stanisławowska – Dwernickiego – Szaserów, od dnia 7.05 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego SZASERÓW-SZPITAL 01, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 102, 188, 202 i 523 oraz jako warunkowy dla nocnych linii autobusowych N21 i N71.

W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy SZASERÓW-SZPITAL 51, zlokalizowany na chodniku przy ul. Szaserów przed z wjazdem do Wojskowego Instytutu Medycznego (około 110 metrów przed lokalizacją podstawową).

 

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 7 maja 2018r.
ostatnia aktualizacja 29 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Płacisz mniej, jedziesz dalej!

Płacisz mniej, jedziesz dalej!

Aglomeracja działa. Już od 1 września, dzięki decyzji stołecznych radnych łatwiej będzie dojeżdżać do Warszawy mieszkańcom okolicznych gmin, a warszawiacy będą mogli taniej wybrać się na wycieczkę w atrakcyjne turystycznie zakątki Mazowsza. O zaletach decyzji Rady m.st. Warszawy opowiada wiceprezydent Renata Kaznowska. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską