zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

147, 305

Zmiana lokalizacji przystanku MOTYLKOWA 01

od 26.04.2018 (czwartek) od godz. 16:00

 W związku z rozpoczęciem budowy wjazdu na posesję przy ul. Zwoleńskiej, od dnia 26.04 br. od ok. godz. 16.00, zmienia się lokalizację przystanku MOTYLKOWA 01, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 147 oraz 305.

Od dnia 26.04 br. przystanek będzie umiejscowiony na chodniku przy ulicy Zwoleńskiej ok. 50 metrów za lokalizacją dotychczasową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 26 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską