Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

143

Otwarcie dla ruchu zjazdu z ul. Żołnierskiej w ul. Strażacką

od 21.04.2018 (sobota)

W związku z zakończeniem kolejnego etapu przebudowy ul. Żołnierskiej, a tym samym otwarciem dla ruchu kołowego zjazdu z ul. Żołnierskiej na ul. Strażacką, od dnia 21.04.2018 r. od początku kursowania, linia autobusowa 143 (tylko w kierunku krańca REMBERTÓW-KOLONIA) zostaje – od skrzyżowania ulic Żołnierska/Strażacka – skierowana na swoją trasę podstawową przebiegającą bezpośrednio ulicą Strażacką.

Trasy linii autobusowych 143 (w kierunku krańca GUS), 199, 225 oraz nocnej N24 nie ulegają zmianom.

Wobec powyższego zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego CZWARTAKÓW 02, zlokalizowanego w zatoce przystankowej na ulicy Czwartaków za skrzyżowaniem z ulicą Zesłańców Polskich (w kierunku ulicy Paderewskiego).

 

opublikowano 16 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską