Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

143

Otwarcie dla ruchu zjazdu z ul. Żołnierskiej w ul. Strażacką

od 21.04.2018 (sobota)

W związku z zakończeniem kolejnego etapu przebudowy ul. Żołnierskiej, a tym samym otwarciem dla ruchu kołowego zjazdu z ul. Żołnierskiej na ul. Strażacką, od dnia 21.04.2018 r. od początku kursowania, linia autobusowa 143 (tylko w kierunku krańca REMBERTÓW-KOLONIA) zostaje – od skrzyżowania ulic Żołnierska/Strażacka – skierowana na swoją trasę podstawową przebiegającą bezpośrednio ulicą Strażacką.

Trasy linii autobusowych 143 (w kierunku krańca GUS), 199, 225 oraz nocnej N24 nie ulegają zmianom.

Wobec powyższego zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego CZWARTAKÓW 02, zlokalizowanego w zatoce przystankowej na ulicy Czwartaków za skrzyżowaniem z ulicą Zesłańców Polskich (w kierunku ulicy Paderewskiego).

 

opublikowano 16 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską