Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

118, 127

Zawieszenie funkcjonowania przystanku DOBRA 02

od 16.04.2018 (poniedziałek)

Od dnia 16.04.2018 r. od początku kursowania do dnia 18.04.2018 r. do końca kursowania w związku budową sieci wodociągowej zawiesza się funkcjonowanie przystanku DOBRA 02.

W zamian za zawieszony przystanek uruchamia się przystanek tymczasowy DOBRA 52, który zlokalizowany będzie przy ul. Dobrej (na wysokości zatoki parkingowej) ok. 50 m przed zawieszonym przystankiem w lokalizacji stałej. Zatrzymywanie autobusów należy realizować na pasie ruchu.

Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy dla linii 118 i 127.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 13 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpieczny mały pasażer

Bezpieczny mały pasażer

Każdego dnia w Warszawskim Transporcie Publicznym spotykamy pasażerów, którzy w komunikacji miejskiej powinni cieszyć się specjalnymi względami: osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. Właśnie tej grupie pasażerów poświęcamy lipcowy numer naszego biuletynu. Naszą wspólną troską powinno być zapewnienie im bezpiecznego i możliwie wygodnego korzystania z pojazdów WTP. Rodzice natomiast sami muszą pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym ich podróż będzie spokojna, a dziecko bezpieczne. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską