Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N21, 198

Zmiana lokalizacji przystanku STASZICA 02

od 14.04.2018 (sobota)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu remontu chodnika wzdłuż ulicy Raczkiewicza, od dnia 14.04 br. od początku kursowania (linia nocna od nocy 14/15.04.2018 r.) do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego STASZICA 02, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowych 198 oraz nocnej N21.

            W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy STASZICA 52, zlokalizowany na chodniku przy ul. Raczkiewicza ok. 25 metrów przed lokalizacją podstawową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 13 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską