zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Rozbudowa ulicy Głębockiej na odc. od ul. Podwójnej do ul. Berensona - etap IIb

od 21.04.2018 (sobota)

W związku z kolejnym etapem prac przy rozbudowie ulicy Głębockiej i przełożeniem ruchu jednokierunkowego z pasa prawego na pas lewy od dnia 21.04.2018 r. od początku kursowania (linia nocna od początku kursowania w noc 20/21.04.2018 r.) wprowadza się następujące zmiany przystankowe:

Zawiesza się funkcjonowanie przystanku:

  • 01 OKRĄGŁA

Uruchomione zostaną przystanki zastępcze:

  • 51 OKRĄGŁA zlokalizowany w ul. Głębockiej, 45 metrów przed dotychczasową lokalizacją przystanku 01 – obowiązujący dla linii E-7, E-9, 120, 240, 332, 527 i N11;
  • 51 SIECZNA zlokalizowany w ul. Głębockiej za skrzyżowaniem z ulicą Sieczną – obowiązujący dla linii 120, 240, 332 i N11.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 16 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską