zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N42, 105, 197

Zmiana lokalizacji przystanku SOWIŃSKIEGO 03

od 10.04.2018 (wtorek) do 01.08.2018 (środa)

W związku z kolejnym etapem budowy drogi dla rowerów w ciągu ul. Połczyńskiej od dnia 10.04.2018 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku SOWIŃSKIEGO 03. 

Jednocześnie uruchamia się funkcjonowanie przystanku SOWIŃSKIEGO 53, zlokalizowanego przy ul. Wolskiej, ok. 170 metrów przed lokalizacją podstawową. Przystanek obowiązuje jako stały dla autobusów linii 105, 197 oraz jako warunkowy dla linii N42.

opublikowano 9 kwietnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 31 lipca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską