Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N14, N44, N64, 178

Przywrócenie dla ruchu południowej jezdni ul. Świętokrzyskiej

od 31.01.2018 (środa)

W związku z zakończeniem demontażu dźwigu przy ul. Świętokrzyskiej i związanym z tym przywróceniem ruchu na ul. Świętokrzyskiej na odcinku Jasna – pl. Powstańców Warszawy od dnia 31.01.2018 r. od początku kursowania linii dziennych (linie nocne od nocy 31.01/01.02.2018 r.) zostają w tym rejonie przywrócone podstawowe trasy autobusów linii 178, N14, N44 i N64.

Jednocześnie przywraca się funkcjonowanie przystanku NOWY ŚWIAT 01 oraz likwiduje się funkcjonowanie przystanku METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 58.

opublikowano 30 stycznia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską