zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N14, N44, N64, 178

Przywrócenie dla ruchu południowej jezdni ul. Świętokrzyskiej

od 31.01.2018 (środa)

W związku z zakończeniem demontażu dźwigu przy ul. Świętokrzyskiej i związanym z tym przywróceniem ruchu na ul. Świętokrzyskiej na odcinku Jasna – pl. Powstańców Warszawy od dnia 31.01.2018 r. od początku kursowania linii dziennych (linie nocne od nocy 31.01/01.02.2018 r.) zostają w tym rejonie przywrócone podstawowe trasy autobusów linii 178, N14, N44 i N64.

Jednocześnie przywraca się funkcjonowanie przystanku NOWY ŚWIAT 01 oraz likwiduje się funkcjonowanie przystanku METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 58.

opublikowano 30 stycznia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską