Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

213

Zmiana lokalizacji przystanku JACHTOWA 01

od 30.12.2017 (sobota)

W związku z wnioskami mieszkańców oraz wybudowaniem nowej infrastruktury przystankowej przez zarządcę drogi od dnia 30.12 br. od początku kursowania, zmienia się lokalizację przystanku  JACHTOWA 01, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowej 213.

Od dnia 30.12 br. przystanek będzie umiejscowiony na ulicy Izbickiej przed skrzyżowaniem z ul. Zagórzańską, tj. 190 metrów przed lokalizacją dotychczasową.

opublikowano 27 grudnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską