Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

213

Zmiana lokalizacji przystanku JACHTOWA 01

od 30.12.2017 (sobota)

W związku z wnioskami mieszkańców oraz wybudowaniem nowej infrastruktury przystankowej przez zarządcę drogi od dnia 30.12 br. od początku kursowania, zmienia się lokalizację przystanku  JACHTOWA 01, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowej 213.

Od dnia 30.12 br. przystanek będzie umiejscowiony na ulicy Izbickiej przed skrzyżowaniem z ul. Zagórzańską, tj. 190 metrów przed lokalizacją dotychczasową.

opublikowano 27 grudnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską