Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N71, 514

Zakończenie naprawy nawierzchni jezdni ul. Żółkiewskiego

od 23.12.2017 (sobota)

W związku z zakończeniem naprawy nawierzchni jezdni ul. Żółkiewskiego (w Wesołej), a tym samym otwarciem jej dla ruchu kołowego m.in. na odcinku Armii Krajowej – pętla autobusowa, od dnia 23.12 br. od początku kursowania (linia nocna od nocy 22/23.12.2017 r. od początku kursowania), linie autobusowe 514 oraz nocna N71 zostają skierowane na swoje trasy podstawowe przebiegające ulicą Żółkiewskiego do pętli WOLA GRZYBOWSKA.

Wobec powyższego wznowione zostaje funkcjonowanie krańcowego przystanku autobusowego WOLA GRZYBOWSKA 03.
Likwidacji ulega przystanek zastępczy WOLA GRZYBOWSKA 53 zlokalizowany na ul. Sikorskiego.

opublikowano 22 grudnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Witamy Łomianki w 1 strefie

Witamy Łomianki w 1 strefie

Komunikacja miejska, organizowana przez Zarząd Transportu Miejskiego, dawno już przekroczyła granice samej Warszawy. Mapa, przedstawiająca trasy linii autobusowych wygląda bardzo ciekawie i uświadamia, jak rozbudowany i rozległy jest to system, jak wiele osób korzysta z transportu publicznego nie tylko w centrum stolicy, ale także na jej obrzeżach. Autobusy i Szybka Kolej Miejska docierają do wielu miejscowości, stanowiących aglomerację warszawską. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską