Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N71, 514

Zakończenie naprawy nawierzchni jezdni ul. Żółkiewskiego

od 23.12.2017 (sobota)

W związku z zakończeniem naprawy nawierzchni jezdni ul. Żółkiewskiego (w Wesołej), a tym samym otwarciem jej dla ruchu kołowego m.in. na odcinku Armii Krajowej – pętla autobusowa, od dnia 23.12 br. od początku kursowania (linia nocna od nocy 22/23.12.2017 r. od początku kursowania), linie autobusowe 514 oraz nocna N71 zostają skierowane na swoje trasy podstawowe przebiegające ulicą Żółkiewskiego do pętli WOLA GRZYBOWSKA.

Wobec powyższego wznowione zostaje funkcjonowanie krańcowego przystanku autobusowego WOLA GRZYBOWSKA 03.
Likwidacji ulega przystanek zastępczy WOLA GRZYBOWSKA 53 zlokalizowany na ul. Sikorskiego.

opublikowano 22 grudnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską