Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku KLUB LIRA 02

od 20.11.2017 (poniedziałek)

W związku z budową przystanków autobusowych na ul. Łojewskiej i Łabiszyńskiej od dn. 20.11.2017 r. od początku kursowania do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku KLUB LIRA 02.

Jednocześnie uruchamia się funkcjonowanie przystanku KLUB LIRA 52, zlokalizowanego ok. 30 metrów przed lokalizacją podstawową. Przystanek obowiązuje na analogicznych zasadach jak zawieszony przystanek stały.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 16 listopada 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską