zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

109, 174

Zmiany przystankowe w rejonie Dw. Centralnego

od 30.09.2017 (sobota)

W związku z zamknięciem wyjścia z tunelu Dworca Centralnego w rejonie przystanku DW.CENTRALNY 03, od dn. 30.09.2017 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania na trasie linii 174 obowiązuje dodatkowo jako stały przystanek DW.CENTRALNY 05.

Ponadto dla kursów zjazdowych linii 109, dla których jako „dla wysiadających” obowiązywał przystanek DW.CENTRALNY 03, w jego zastępstwie obowiązywać będzie przystanek DW.CENTRALNY 06.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 26 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską