Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

109, 174

Zmiany przystankowe w rejonie Dw. Centralnego

od 30.09.2017 (sobota)

W związku z zamknięciem wyjścia z tunelu Dworca Centralnego w rejonie przystanku DW.CENTRALNY 03, od dn. 30.09.2017 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania na trasie linii 174 obowiązuje dodatkowo jako stały przystanek DW.CENTRALNY 05.

Ponadto dla kursów zjazdowych linii 109, dla których jako „dla wysiadających” obowiązywał przystanek DW.CENTRALNY 03, w jego zastępstwie obowiązywać będzie przystanek DW.CENTRALNY 06.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 26 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Inwestycje: metro, innowacje, wygoda

Inwestycje: metro, innowacje, wygoda

Każdego roku Zarząd Transportu Miejskiego stawia przed sobą ambitne zadania inwestycyjne, których nadrzędnym celem jest poprawa komfortu podróżowania Warszawskim Transportem Publicznym. Co działo się w 2017 roku i jakie są nasze plany na najbliższe 12 miesięcy? Gdzie rozpoczniemy remonty, a gdzie zamierzamy zamontować nowe przystanki? Jakie prace zostaną wykonane na budowie metra? O tym wszystkim można przeczytać w najnowszym numerze miesięcznika "iZTM". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską