Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N66, 170

Remont ulicy Janowieckiej i Swojskiej

od 08.09.2017 (piątek) do 11.09.2017 (poniedziałek)

W związku z wymianą nawierzchni w ulicy Janowieckiej i ul. Swojskiej (odc. granica miasta – ul. Jesiotrowa) od dnia 8.09.2017 r. od godz. ok. 22:00 do dnia 11.09.2017 r. do godz. ok. 5:00 i tym samym brakiem możliwości realizacji kursów wariantowych do przystanku ELSNERÓW autobusy linii 170 będą kursowały w obu kierunkach na trasie: RONDO STARZYŃSKIEGO – … – PKP ZACISZE-WILNO.

            Jednocześnie linia N66 zostanie skierowana na trasę objazdową (tylko w jednym kierunku):

N66      Warszawa: DW. CENTRALNY – … – Ząbkowska – Radzymińska – ŁodygowaZąbki: Warszawska – … – SOSNKOWSKIEGO

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

  • 01 JESIOTROWA
  • 01 i 02 LNIANA
  • 01 ELSNERÓW
  • 04 PKP ZACISZE-WILNO
  • 02 WIERNA

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 7 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Odkorkuj się i jedź

Odkorkuj się i jedź

Każdy kierowca dobrze wie, co to znaczy stać w korku. Minuty mijają, wskazówki zegarka tykają „coraz głośniej”, a kolumna samochodów przesuwa się powolutku w kierunku kolejnych świateł. Spóźnienie do pracy, do lekarza czy na spotkanie jest w takiej sytuacji niemal pewne, a przecież, po dojechaniu na miejsce, trzeba jeszcze gdzieś zaparkować auto w centrum miasta. Nerwy, hałas, spaliny - tego wszystkiego można uniknąć, wybierając komunikację miejską. Tylko co zrobić, jeśli się mieszka poza Warszawą? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są parkingi "Parkuj i Jedź", które istnieją w stolicy już dziesięć lat. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską