Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

738

Zmiana trasy linii 738 w dniu 15.08 br.

dn. 15.08.2017 (wtorek)

W związku  uroczystościami w Radzyminie związanymi z obchodami rocznicy "Cudu nad Wisłą" w dniu 15.08.2017 r. od godz. ok. 06:00 do końca kursowania linia 738 zostanie skierowana na trasę skróconą: DW. WSCHODNI KIJOWSKA ... - Radzymin: al. Jana Pawła II - zawrotka na rondzie przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Weteranów - al. Jana Pawła II - KS.CZARTORYSKIEJ 01.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

  • TRAUGUTTA 02,
  • NORWIDA 01 i 02,
  • KORCZAKA 01 i 02,
  • OS.VICTORIA 01, 02 i 03, 04 i 71

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 9 sierpnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Nigdy dość rozmawiania o ekologii - środowisko naturalne bardzo łatwo zniszczyć, a bardzo trudno odbudować jego równowagę. Mieszkańcy Warszawy mają to szczęście, że ich miasto jest bardzo zielone i nawet niedaleko centrum można znaleźć piękne parki, a nawet lasy. Nie trzeba też wyjeżdżać daleko poza stolicę, żeby znaleźć piękne przyrodniczo miejsca, w których zachowała się dzika przyroda. Najlepiej tam dotrzeć komunikacją miejską - to bardzo proekologiczny sposób podróżowania. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego przygotował Zieloną Mapę, która przedstawia atrakcje ekologiczne Warszawy i zawiera wskazówki, jak do nich dojechać. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską