Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

parkingi parkuj i jedź (P+R)

parking P+R METRO MŁOCINY III

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie

Lokalizacja: Bielany, pas pomiędzy jezdniami ulicy Kasprowicza, na odc. Nocznickiego - Sokratesa, przy węźle komunikacyjnym "Młociny".
GPS: 52.29018, 20.93114

Opis obiektu: Parking jednopoziomowy, odkryty

Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 4:30 - 2:30
Ładowanie pojazdów elektrycznych:
2 stanowisko dla samochodów
1 stanowisko dla rowerów

Ilość Kart Eko pozostałych do wydania w 2018 roku na parking P+R Metro Młociny III: 1


„Informujemy, iż w dniu 06.09.2018 roku od godziny 6.00 na parkingu P+R Metro Młociny III będą trwały testy funkcjonalności systemu pobierania opłat parkingowych. Z uwagi na fakt, iż system ten jest wciąż w fazie wdrożeniowej, mogą pojawić się nieznaczne problemy natury technicznej podczas korzystania z wjazdu i wyjazdu z obiektu. Wjazd i wyjazd z parkingu będą się odbywały automatycznie, na podstawie rozpoznanej przez system tablicy rejestracyjnej pojazdu. Rozliczenie za korzystanie z parkingu zgodnie z regulaminem będzie się odbywało w zainstalowanych na obiekcie kasach parkingowych, przy czym urządzenia te nie będą pobierały opłat pieniężnych, a jedynie będą weryfikować ważność biletów komunikacji miejskiej uprawniających do zwolnienia z przedmiotowej opłaty. Na obiekcie będą dostępni przedstawiciele wykonawcy systemu odpowiadający za prawidłowe przeprowadzenie testów. Ponadto na terenie sąsiadującego z obiektem węzła komunikacyjnego Młociny będą dostępni dyspozytorzy z ramienia ZTM – numer telefonu: 22 56 98 116 lub 117. Zachęcamy do korzystania z parkingu i przepraszamy za utrudnienia.”

Liczba miejsc:

157
 
6
 
24
 

Dogodne przesiadki:

kierunek: Żoliborz, Bemowo, Bródno, Targówek, Ochota, Łomianki, Truskaw
kierunek: Białołęka, Żoliborz, Śródmieście, Bemowo, Mokotów, Praga Płd.
kierunek: Żoliborz, Śródmieście, Mokotów, Ursynów

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Płacisz mniej, jedziesz dalej!

Płacisz mniej, jedziesz dalej!

Aglomeracja działa. Już od 1 września, dzięki decyzji stołecznych radnych łatwiej będzie dojeżdżać do Warszawy mieszkańcom okolicznych gmin, a warszawiacy będą mogli taniej wybrać się na wycieczkę w atrakcyjne turystycznie zakątki Mazowsza. O zaletach decyzji Rady m.st. Warszawy opowiada wiceprezydent Renata Kaznowska. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską