Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje

15 lat niskiej podłogi

15 lat niskiej podłogi

18 stycznia minęło 15 lat od dnia, w którym niskopodłogowe Jelcze M121M zaczęły codziennie jeździć po ulicach Warszawy. Dlatego na głównych „bohaterów” lutowego wydania „iZTM” wybraliśmy właśnie autobusy niskopodłogowe. Dowiedzą się Państwo czym, oprócz niskiej podłogi, wyróżniały się Jelcze, dlaczego jeden z nich był „białą damą” oraz jak ocenili je warszawiacy. Nie zabraknie także informacji o najnowszym nabytku w Warszawie – hybrydowych Solarisach Urbino 18. A o „dwoistej naturze” hybrydy opowie Kazimierz Bogusz – kierowca MZA.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską