Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje

WTP... Wygoda To Podstawa

WTP... Wygoda To Podstawa

Nasze pismo zmienia swoją nazwę i znak, ale jedno pozostanie niezmienne – będziemy informować o najważniejszych sprawach dotyczących Warszawskiego Transportu Publicznego. Na pożegnanie z nazwą „iZTM” przypominamy kilka historycznych okładek.

O czym jeszcze piszemy? Każdego dnia mieszkańcy stolicy oraz osoby przyjezdne wykonują miliony podróży Warszawskim Transportem Publicznym. Dla nas każdy pasażer jest ważny. Każdej osobie, kupującej bilet i wsiadającej do autobusu, tramwaju czy pociągu metra bądź Szybkiej Kolei Miejskiej chcemy zapewnić bezpieczną oraz wygodną podróż, w myśl hasła Wygoda To Podstawa.

Dlatego władze Warszawy tak wiele uwagi poświęcają nieustannemu unowocześnianiu taboru. O skali inwestycji, jakie zrealizowano w stolicy w ostatnich latach opowiada Renata Kaznowska, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy.

Nasze miasto chce być liderem we wprowadzaniu innowacji podnoszących komfort podróżowania. Można je spotkać w Warszawskim Transporcie Publicznym na każdym kroku i to one m.in. decydują o tym, że komunikacja miejska jest tak dobrze oceniana przez podróżnych.

Zapraszamy także do przeczytania rozmowy z radnym Michałem Bitnerem, który jest pomysłodawcą stworzenia jednego logo WTP. W bieżącym numerze piszemy także, jak tego typu spójne systemy identyfikacji funkcjonują w innych krajach oraz przedstawiamy pierwszą część historii oznaczeń komunikacji miejskiej w Warszawie.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pracownik chętniej wykonuje swoje obowiązki kiedy czuje, że pracodawca o niego dba i stara się odpowiadać na jego potrzeby. Zarząd Transportu Miejskiego udostępnił możliwość zakupu benefitu, jakiego na rynku jeszcze nie było. Dzięki ofercie, przygotowanej przez agenta mobilności, przedsiębiorcy mogą dofinansować swoim pracownikom zakup biletu komunikacji miejskiej. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską