Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Veturilo – ponad ćwierć miliona wypożyczeń

Veturilo – ponad ćwierć miliona wypożyczeń

System Veturilo cieszy się niesłabnącą popularnością. Od momentu jego uruchomienia miejskie rowery były wypożyczane już ponad 250 tys. razy.

Od pierwszego dnia funkcjonowania systemu w Warszawie wytworzyła się prawdziwa moda na Veturilo. Popularność warszawskiego roweru publicznego rosła z dnia na dzień. Do dziś w systemie zarejestrowało się już ponad 46,2 tys. osób. Użytkownicy Veturilo wypożyczali już rowery ponad 250 tys. razy. Oznacza to, że każdy rower był średnio wypożyczany już prawie 250 razy.

Tych, którzy do tej pory jeszcze nie korzystali z Veturilo gorąco do tego zachęcamy. Wystarczy się zarejestrować w systemie i wnieść opłatę inicjacyjną w wysokości 10 zł. Rowery będą dostępne do końca listopada. Potem znikną z ulic. Ponownie pojawią się dopiero 1 marca. Wtedy też uruchomionych zostanie przynajmniej 70 nowych stacji.

Szczegółowe informacje o systemie

 

opublikowano 22 października 2012r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską