Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Oświadczenie Zarządu Transportu Miejskiego

Oświadczenie Zarządu Transportu Miejskiego

W związku z materiałem opublikowanym 6 lipca na portalu internetowym TVN Warszawa, Zarząd Transportu Miejskiego oświadcza, że Pan Krzysztof Kiewicz nie jest już pracownikiem ZTM.

Pan Krzysztof Kiewicz przeszedł procedurę rekrutacji na stanowisko Kierownika Działu Bezpieczeństwa ZTM przeprowadzoną na podstawie ogłoszenia opublikowanego w Biuletynie Informacji Publicznej dnia 28 grudnia 2017 r. Procedura obejmowała trzy etapy: złożenie dokumentów, test wiedzy i rozmowę kwalifikacyjną. Osoby składające dokumenty rekrutacyjne, zgodnie z zapisami ustawy o pracownikach samorządowych, składają również oświadczenie, że nie były skazane prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Zarząd Transportu Miejskiego nie wiedział o zarzutach wobec K. Kiewicza. Jak tylko kierownictwo ZTM powzięło o tym informację, 22 czerwca umowa o pracę została wypowiedziana.

opublikowano 7 lipca 2018r.
ostatnia aktualizacja 7 lipca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpieczny mały pasażer

Bezpieczny mały pasażer

Każdego dnia w Warszawskim Transporcie Publicznym spotykamy pasażerów, którzy w komunikacji miejskiej powinni cieszyć się specjalnymi względami: osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. Właśnie tej grupie pasażerów poświęcamy lipcowy numer naszego biuletynu. Naszą wspólną troską powinno być zapewnienie im bezpiecznego i możliwie wygodnego korzystania z pojazdów WTP. Rodzice natomiast sami muszą pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym ich podróż będzie spokojna, a dziecko bezpieczne. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską