Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego Przyjazna Pasażerom

Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego Przyjazna Pasażerom

Sprawny transport publiczny ma kluczowe znaczenie dla Warszawy i jakości życia jej mieszkańców, a za jego funkcjonowanie odpowiadają pracownicy firm przewozowych. Już niebawem najlepsi z nich otrzymają tytuł „Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego Przyjazna Pasażerom”.

Konkurs przeznaczony jest dla etatowych pracowników firm, z którymi ZTM ma zawarte umowy na świadczenie usług przewozowych. W plebiscycie mogą wziąć udział pracownicy, którzy budują pozytywny wizerunek Warszawskiego Transportu Publicznego i wzorowo wykonują swoje obowiązki związane bezpośrednio z obsługą pasażerów (m.in. kierowcy, motorniczowie i kierownicy pociągów).

Pracowników nominuje i zgłasza pracodawca, oceniając ich szczególne osiągnięcia, dyscyplinę pracy, zaangażowanie, stosunek do pasażerów, współpracowników i przełożonych.

Wyboru laureatów dokona Kapituła złożona z przedstawicieli ZTM i Miasta Stołecznego Warszawy, której przewodniczyć będzie dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego. Przyznane zostaną trzy nagrody – za zajęcie I, II i III miejsca.

Termin przesyłania zgłoszeń mija 31 marca 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 30 kwietnia 2018 r. Do końca kwietnia na stronie www.ztm.waw.pl pojawi się informacja o miejscu i terminie wręczenia nagród.

Więcej informacji na temat konkursu „Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego Przyjazna Pasażerom” znaleźć można w regulaminie (zamieszczonym poniżej).

opublikowano 16 lutego 2018r.
ostatnia aktualizacja 22 marca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską