Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Pętla tramwajowa Woronicza dostępna dla pasażerów

Pętla tramwajowa Woronicza dostępna dla pasażerów

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja pod tytułem „Fuszerka na pętli tramwajowej na Mokotowie”. Po dokonanej wizji lokalnej na pętli nie możemy zgodzić się z tą opinią.

Jeden z tytułów opublikował artykuł, w którym jednoznacznie stwierdza, że brakuje dojścia do pętli tramwajowej Woronicza. Dojście do przystanku wyłożone zostało betonowymi płytami przepuszczającymi trawę i znajduje się od strony ul. J.P. Woronicza, pomiędzy wjazdem i wyjazdem z pętli, co widać na załączonych poniżej zdjęciach.

dscn6233_542

dscn6232_542

dscn6236_542

Opisane niedogodności w dojściu wynikają wyłącznie z chęci skrócenia sobie drogi przez pasażerów, którzy korzystają z wydeptanej ścieżki przez trawnik oraz tory tramwajowe.

Jednocześnie, mając na uwadze bezpieczeństwo, apelujemy o korzystanie jedynie z wyznaczonych dojść do przystanków komunikacji miejskiej.

opublikowano 26 września 2017r.
ostatnia aktualizacja 26 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Nigdy dość rozmawiania o ekologii - środowisko naturalne bardzo łatwo zniszczyć, a bardzo trudno odbudować jego równowagę. Mieszkańcy Warszawy mają to szczęście, że ich miasto jest bardzo zielone i nawet niedaleko centrum można znaleźć piękne parki, a nawet lasy. Nie trzeba też wyjeżdżać daleko poza stolicę, żeby znaleźć piękne przyrodniczo miejsca, w których zachowała się dzika przyroda. Najlepiej tam dotrzeć komunikacją miejską - to bardzo proekologiczny sposób podróżowania. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego przygotował Zieloną Mapę, która przedstawia atrakcje ekologiczne Warszawy i zawiera wskazówki, jak do nich dojechać. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską