Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Pętla tramwajowa Woronicza dostępna dla pasażerów

Pętla tramwajowa Woronicza dostępna dla pasażerów

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja pod tytułem „Fuszerka na pętli tramwajowej na Mokotowie”. Po dokonanej wizji lokalnej na pętli nie możemy zgodzić się z tą opinią.

Jeden z tytułów opublikował artykuł, w którym jednoznacznie stwierdza, że brakuje dojścia do pętli tramwajowej Woronicza. Dojście do przystanku wyłożone zostało betonowymi płytami przepuszczającymi trawę i znajduje się od strony ul. J.P. Woronicza, pomiędzy wjazdem i wyjazdem z pętli, co widać na załączonych poniżej zdjęciach.

dscn6233_542

dscn6232_542

dscn6236_542

Opisane niedogodności w dojściu wynikają wyłącznie z chęci skrócenia sobie drogi przez pasażerów, którzy korzystają z wydeptanej ścieżki przez trawnik oraz tory tramwajowe.

Jednocześnie, mając na uwadze bezpieczeństwo, apelujemy o korzystanie jedynie z wyznaczonych dojść do przystanków komunikacji miejskiej.

opublikowano 26 września 2017r.
ostatnia aktualizacja 26 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bilety dostępne niemal wszędzie

Bilety dostępne niemal wszędzie

Obecnie kupić bilety kartonikowe lub doładować Warszawską Kartą Miejską można niemal na każdym kroku. Na stołecznych ulicach stoi coraz więcej automatów biletowych, w bardzo wielu pojazdach komunikacji miejskiej można spotkać biletomaty mobilne, a tradycjonaliści w dalszym ciągu mogą wybrać się do saloniku prasowego lub jednego z Punktów Obsługi Pasażerów. Najnowszy numer iZTM poświęcamy sieci sprzedaży biletów.  więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską