Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Pętla tramwajowa Woronicza dostępna dla pasażerów

Pętla tramwajowa Woronicza dostępna dla pasażerów

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja pod tytułem „Fuszerka na pętli tramwajowej na Mokotowie”. Po dokonanej wizji lokalnej na pętli nie możemy zgodzić się z tą opinią.

Jeden z tytułów opublikował artykuł, w którym jednoznacznie stwierdza, że brakuje dojścia do pętli tramwajowej Woronicza. Dojście do przystanku wyłożone zostało betonowymi płytami przepuszczającymi trawę i znajduje się od strony ul. J.P. Woronicza, pomiędzy wjazdem i wyjazdem z pętli, co widać na załączonych poniżej zdjęciach.

dscn6233_542

dscn6232_542

dscn6236_542

Opisane niedogodności w dojściu wynikają wyłącznie z chęci skrócenia sobie drogi przez pasażerów, którzy korzystają z wydeptanej ścieżki przez trawnik oraz tory tramwajowe.

Jednocześnie, mając na uwadze bezpieczeństwo, apelujemy o korzystanie jedynie z wyznaczonych dojść do przystanków komunikacji miejskiej.

opublikowano 26 września 2017r.
ostatnia aktualizacja 26 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpieczny mały pasażer

Bezpieczny mały pasażer

Każdego dnia w Warszawskim Transporcie Publicznym spotykamy pasażerów, którzy w komunikacji miejskiej powinni cieszyć się specjalnymi względami: osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. Właśnie tej grupie pasażerów poświęcamy lipcowy numer naszego biuletynu. Naszą wspólną troską powinno być zapewnienie im bezpiecznego i możliwie wygodnego korzystania z pojazdów WTP. Rodzice natomiast sami muszą pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym ich podróż będzie spokojna, a dziecko bezpieczne. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską