Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Pętla tramwajowa Woronicza dostępna dla pasażerów

Pętla tramwajowa Woronicza dostępna dla pasażerów

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja pod tytułem „Fuszerka na pętli tramwajowej na Mokotowie”. Po dokonanej wizji lokalnej na pętli nie możemy zgodzić się z tą opinią.

Jeden z tytułów opublikował artykuł, w którym jednoznacznie stwierdza, że brakuje dojścia do pętli tramwajowej Woronicza. Dojście do przystanku wyłożone zostało betonowymi płytami przepuszczającymi trawę i znajduje się od strony ul. J.P. Woronicza, pomiędzy wjazdem i wyjazdem z pętli, co widać na załączonych poniżej zdjęciach.

dscn6233_542

dscn6232_542

dscn6236_542

Opisane niedogodności w dojściu wynikają wyłącznie z chęci skrócenia sobie drogi przez pasażerów, którzy korzystają z wydeptanej ścieżki przez trawnik oraz tory tramwajowe.

Jednocześnie, mając na uwadze bezpieczeństwo, apelujemy o korzystanie jedynie z wyznaczonych dojść do przystanków komunikacji miejskiej.

opublikowano 26 września 2017r.
ostatnia aktualizacja 26 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

WTP... Wygoda To Podstawa

WTP... Wygoda To Podstawa

Nasze pismo zmienia swoją nazwę i znak, ale jedno pozostanie niezmienne – będziemy informować o najważniejszych sprawach dotyczących Warszawskiego Transportu Publicznego. Na pożegnanie z nazwą „iZTM” przypominamy kilka historycznych okładek. O czym jeszcze piszemy? Każdego dnia mieszkańcy stolicy oraz osoby przyjezdne wykonują miliony podróży Warszawskim Transportem Publicznym. Dla nas każdy pasażer jest ważny. Każdej osobie, kupującej bilet i wsiadającej do autobusu, tramwaju czy pociągu metra bądź Szybkiej Kolei Miejskiej chcemy zapewnić bezpieczną oraz wygodną podróż, w myśl hasła Wygoda To Podstawa.  więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską