Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Komunikacją miejską szybciej

Komunikacją miejską szybciej

Stracony czas w korkach, nerwy, a już niebawem codzienne skrobanie szyb i odśnieżanie samochodu. Czy naprawdę nie szkoda na to czasu? Zapraszamy do obejrzenia nowego spotu promującego komunikację miejską. Swoją premierę miał 22 września podczas Europejskiego Dnia bez Samochodu.

Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczyna nową kampanię: Komunikacją miejską szybciej. Będziemy przekonywać kierowców, aby przesiedli się do komunikacji miejskiej.

Dojazdy do pracy zajmują za dużo czasu? Masz już dość stresu, korków i wydawania pieniędzy na benzynę? Ubezpieczenie znowu podrożało? Szef jest zdenerwowany po kolejnym spóźnieniu i nie przyjmuje wytłumaczenia, że były korki? Jest na to bardzo dobra odpowiedź – komunikacja miejska. To dzięki niej można oszczędzić pieniądze, czas i nerwy. Stojące samochody z łatwością ominie tramwaj i jadący buspasem autobus, spod Warszawy do samego centrum przywiezie Szybka Kolej Miejska, a jadąc metrem nie będziemy nawet wiedzieli jak duże korki udało się ominąć. A wszystko to taniej, bez nerwów i potrzeby ciągłego zwracania uwagi na drogę.

22 września podczas kolejnej edycji Europejskiego Dnia bez Samochodu na terenie węzła komunikacyjnego na Młocinach odbył się piknik ekologiczny, podczas którego zachęcaliśmy kierowców do pozostawienia samochodów w garażach i korzystania z komunikacji miejskiej. Wtedy po raz pierwszy zaprezentowany został nowy spot.

Kolejne odsłony kampanii Komunikacją miejską szybciej już wkrótce!

opublikowano 26 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Nigdy dość rozmawiania o ekologii - środowisko naturalne bardzo łatwo zniszczyć, a bardzo trudno odbudować jego równowagę. Mieszkańcy Warszawy mają to szczęście, że ich miasto jest bardzo zielone i nawet niedaleko centrum można znaleźć piękne parki, a nawet lasy. Nie trzeba też wyjeżdżać daleko poza stolicę, żeby znaleźć piękne przyrodniczo miejsca, w których zachowała się dzika przyroda. Najlepiej tam dotrzeć komunikacją miejską - to bardzo proekologiczny sposób podróżowania. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego przygotował Zieloną Mapę, która przedstawia atrakcje ekologiczne Warszawy i zawiera wskazówki, jak do nich dojechać. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską