Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Neony rozjaśniły parking P+R

Neony rozjaśniły parking P+R

Wielopoziomowy parking Parkuj i Jedź Al. Krakowska zmienił swoje oblicze. Niebiesko-zielone neony zachęcają do pozostawienia pojazdu na parkingu i kontynuowania podróży komunikacją miejską.

Parking usytuowany przy al. Krakowskiej zyskał nowy blask. Wraz z końcem roku neony rozjaśniły pierwszy P+R. Poza informowaniem kierowców i wskazywaniem wjazdu, poprawiają estetykę parkingu. Neony zastąpiły dotychczasowe, wysłużone malowane napisy.

Świecące rurki, zamontowane na elewacji budynku przedstawiają napis „Parkuj i jedź” oraz „Wjazd”. Logo P+R wykonane zostało w formie puzzli pokrytych folią, odporną na warunki atmosferyczne.

W przyszłym roku planowany jest kolejny przetarg na wykonanie i montaż neonów, na wszystkich wielopoziomowych parkingach P+R.

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie

opublikowano 30 grudnia 2016r.
ostatnia aktualizacja 30 grudnia 2016r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską