Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Odpowiedzi na postulaty pasażerów

Odpowiedzi na postulaty pasażerów

Trwają prace Rady Warszawskiego Transportu Publicznego. Zarząd Transportu Miejskiego przygotował odpowiedzi na postulaty, które pasażerowie zgłosili na otwartym spotkaniu.

Rada Warszawskiego Transportu Publicznego, to miejsce wymiany opinii, zbierania sugestii i informacji od przedstawicieli różnych środowisk na temat funkcjonowania Warszawskiego Transportu Publicznego. Zadaniem Rady jest zbieranie opinii i propozycji reprezentantów różnych środowisk na tematy organizacyjne, przewozowe, handlowe, taryfowe, infrastrukturalne. Zapewnia ona możliwość swobodnej wymiany poglądów i uwag, konfrontowanie różnorodnych stanowisk podczas dyskusji, jest rozszerzeniem organizowanych dotychczas konsultacji społecznych.

W czerwcu mieszkańcy Warszawy wzięli udział w spotkaniu Rady Warszawskiego Transportu Publicznego. Otwarte spotkanie poświęcone było dostępności przystanków oraz pojazdów transportu publicznego dla osób o ograniczonej mobilności i percepcji. Mieszkańcy włączyli się do dyskusji, pytając i proponując konkretne rozwiązania i zmiany w systemie transportowym, np. dotyczące zmiany tras linii, usytuowania przystanków czy też konstrukcji różnych elementów pojazdów komunikacji miejskiej.

Efektem spotkania było blisko 50 zgłoszonych postulatów. Zarząd Transportu Miejskiego przygotował na nie odpowiedzi. Znaleźć je można TUTAJ oraz w zakładce Rada WTP.

opublikowano 25 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Płacisz mniej, jedziesz dalej!

Płacisz mniej, jedziesz dalej!

Aglomeracja działa. Już od 1 września, dzięki decyzji stołecznych radnych łatwiej będzie dojeżdżać do Warszawy mieszkańcom okolicznych gmin, a warszawiacy będą mogli taniej wybrać się na wycieczkę w atrakcyjne turystycznie zakątki Mazowsza. O zaletach decyzji Rady m.st. Warszawy opowiada wiceprezydent Renata Kaznowska. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską