informacje prasowe - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

ZTM w Miasteczku Schumana

ZTM w Miasteczku Schumana

W najbliższą sobotę, 12 maja w godz. 10.00 - 15.00 serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Zarządu Transportu Miejskiego w Miasteczku Schumana na Krakowskim Przedmieściu.

Wszyscy chętni będą mogli wgrać e-hologram na kartę miejską oraz uzyskać informacje o Warszawskim Transporcie Publicznym. Przewidziano również atrakcje dla najmłodszych.

Miasteczko Schumana to jedno z wydarzeń wchodzących w skład Spotkań Europejskich, razem m.in. z Paradą Schumana (proeuropejską manifestacją obywatelską), debatami i lokalnymi projektami dla szkół i Klubów Europejskich. Spotkania to inicjatywa pozarządowa.

Miasteczko Schumana to uliczny festyn na Krakowskim Przedmieściu w pobliżu Kościoła św. Anny i skweru Hoovera, miejsce ulicznych spotkań i dyskusji, wymiany doświadczeń i informacji. W trakcie wydarzenia będzie można m.in. porozmawiać z ekspertami, zobaczyć prezentacje najciekawszych inicjatyw organizacji pozarządowych czy instytucji publicznych, a także wziąć udział w konkursach, animacjach i grach edukacyjnych. W tym roku szczególna uwaga zostanie poświęcona prawom człowieka, kwestiom związanym z Europejskim Rokiem Dziedzictwa Kulturowego oraz obchodami 100-lecia niepodległej Polski.

opublikowano 10 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską