Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

ZTM w Miasteczku Schumana

ZTM w Miasteczku Schumana

W najbliższą sobotę, 12 maja w godz. 10.00 - 15.00 serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Zarządu Transportu Miejskiego w Miasteczku Schumana na Krakowskim Przedmieściu.

Wszyscy chętni będą mogli wgrać e-hologram na kartę miejską oraz uzyskać informacje o Warszawskim Transporcie Publicznym. Przewidziano również atrakcje dla najmłodszych.

Miasteczko Schumana to jedno z wydarzeń wchodzących w skład Spotkań Europejskich, razem m.in. z Paradą Schumana (proeuropejską manifestacją obywatelską), debatami i lokalnymi projektami dla szkół i Klubów Europejskich. Spotkania to inicjatywa pozarządowa.

Miasteczko Schumana to uliczny festyn na Krakowskim Przedmieściu w pobliżu Kościoła św. Anny i skweru Hoovera, miejsce ulicznych spotkań i dyskusji, wymiany doświadczeń i informacji. W trakcie wydarzenia będzie można m.in. porozmawiać z ekspertami, zobaczyć prezentacje najciekawszych inicjatyw organizacji pozarządowych czy instytucji publicznych, a także wziąć udział w konkursach, animacjach i grach edukacyjnych. W tym roku szczególna uwaga zostanie poświęcona prawom człowieka, kwestiom związanym z Europejskim Rokiem Dziedzictwa Kulturowego oraz obchodami 100-lecia niepodległej Polski.

opublikowano 10 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pracownik chętniej wykonuje swoje obowiązki kiedy czuje, że pracodawca o niego dba i stara się odpowiadać na jego potrzeby. Zarząd Transportu Miejskiego udostępnił możliwość zakupu benefitu, jakiego na rynku jeszcze nie było. Dzięki ofercie, przygotowanej przez agenta mobilności, przedsiębiorcy mogą dofinansować swoim pracownikom zakup biletu komunikacji miejskiej. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską