Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Karta Ucznia - złóż wniosek w szkole

Karta Ucznia - złóż wniosek w szkole

Pierwszoklasiści podróżują Warszawskim Transportem Publicznym bezpłatnie, na podstawie Karty Ucznia. Wniosek o jej wydanie można złożyć w szkole, do której zapisujemy dziecko.

Bezpłatne przejazdy komunikacją miejską na podstawie Karty Ucznia, przysługują uczniom warszawskich szkół podstawowych, publicznych i niepublicznych oraz uczniom mieszkającym w Warszawie, ale uczącym się poza stolicą (na podstawie uchwały Rady m.st. Warszawy nr XLVII/1138/2017 z 6 kwietnia 2017 r.)

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2018/2019, ogłoszonym przez Biuro Edukacji - rodzice bądź opiekunowie prawni w dniach 20-27 kwietnia 2018 r. składają potwierdzenie woli zapisu dziecka w szkole do której dziecko zostało zakwalifikowane. I podczas wizyty w sekretariacie mogą złożyć wniosek o wydanie karty. Wzór formularza można znaleźć tutaj.

Do formularza należy dołączyć aktualne, podpisane zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm (na odwrocie należy wpisać imię i nazwisko oraz numer PESEL dziecka). Fotografie zostaną zwrócone. Wypełniony wniosek oraz zdjęcie zostawiamy w szkole, która przekaże je do Zarządu Transportu Miejskiego. Gotowe karty będzie można odebrać w szkole.

Wydana Karta Ucznia będzie ważna od 1 września 2018 roku.


opublikowano 19 kwietnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 19 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pracownik chętniej wykonuje swoje obowiązki kiedy czuje, że pracodawca o niego dba i stara się odpowiadać na jego potrzeby. Zarząd Transportu Miejskiego udostępnił możliwość zakupu benefitu, jakiego na rynku jeszcze nie było. Dzięki ofercie, przygotowanej przez agenta mobilności, przedsiębiorcy mogą dofinansować swoim pracownikom zakup biletu komunikacji miejskiej. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską