informacje prasowe - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

ZTM na weekendowych imprezach plenerowych

ZTM na weekendowych imprezach plenerowych

Dni Ursynowa 2018 oraz Witaj Lato na Bielanach" - to wydarzenia plenerowe, w których udział weźmie Zarząd Transportu Miejskiego. W ich trakcie odwiedzić będzie można stoisko ZTM.

Dni Ursynowa to dwudniowe wydarzenie (8-9 czerwca), podczas którego skorzystać będzie można z bogatego programu artystycznego i spędzić miło czas podczas pikniku. Impreza odbędzie się w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila oraz na terenie „Olkówka” przy placu zabaw „Park Jurajski” na Ursynowie. W jej trakcie wszyscy chętni poznają ofertę instytucji miejskich oraz podmiotów i organizacji związanych z dzielnicą. Stoisko ZTM pojawi się 9 czerwca w strefie promocyjnej pod Kopą Cwila. Zapraszamy do jego odwiedzenia od godz. 11 do 18. W trakcie imprezy będzie można również przejechać się zabytkowym autobusem, na trasie:

Koncertowa - Metro Ursynów - Zaolziańska - Megasam - Koncertowa

(szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest tutaj).

Więcej na temat Dni Ursynowa

Stoisko ZTM pojawi się także podczas drugiego dnia pikniku Witaj Lato na Bielanach" (9 czerwca) na terenach rekreacyjnych przy stacji metra Słodowiec. Dostępne tam będzie mnóstwo atrakcji w Strefach: Sportowej, Eko, Malucha, Zdrowia oraz w Strefie Partnerów wydarzenia. Do odwiedzenia naszego stoiska zapraszamy w godzinach 14-19.

Więcej na temat pikniku Witaj Lato na Bielanach"

Na stoisku ZTM wszyscy chętni będą mogli przedłużyć uprawnienia do Karty Warszawiaka (e-hologram) na kartę miejską oraz uzyskać informacje o Warszawskim Transporcie Publicznym. Przewidziano również atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły pokolorować obrazki, zdobyć nagrodę w zabawie „Koło Fortuny" czy zagrać w grę planszową.

opublikowano 8 czerwca 2018r.
ostatnia aktualizacja 8 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską