Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

S2 i KML znów dojeżdżają do lotniska

S2 i KML znów dojeżdżają do lotniska

Pociągi linii SKM S2 oraz Kolei Mazowieckich linii KML znów kursują na swojej podstawowej trasie do stacji Warszawa Lotnisko Chopina.

Jedynie pociągi linii S3 kursują jeszcze na trasie skróconej. Z Wieliszewa i Legionowa dojeżdżają tylko do Dworca Zachodniego.

W pociagach S2 i KML wprowadzone zostało wzajemne honorowanie biletów ZTM i KM. Na odcinku WARSZAWA WSCHODNIA - WARSZAWA SŁUŻEWIEC zostało też wprowadzone honorowanie biletów ZTM w pociągach KM kursujących na linii radomskiej.

Taka organizacja ruchu może potrwać jeszcze przez kilka najbliższych dni.

Do piątku utrzymane zostaną także, w godz. 6-20, dodatkowe kursy linii 175.

opublikowano 23 czerwca 2013r.
ostatnia aktualizacja 25 czerwca 2013r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską