Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Prace na linii lotniskowej – skrócone relacje pociągów SKM i KM

Prace na linii lotniskowej – skrócone relacje pociągów SKM i KM

6 listopada na odcinku linii kolejowej od przystanku Warszawa Służewiec do Lotniska Chopina rozpocznie się wymiana urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Skrócone zostaną relacje pociągów linii SKM S2 i S3 oraz linii lotniskowej (RL) Kolei Mazowieckich.

Urządzenia sterowania ruchem kolejowym będą wymieniane od 6 do 9 listopada. W tym okresie pociągi linii SKM S-2 i S-3 oraz Kolei Mazowieckich RL kursować będą w skróconej relacji do przystanku Warszawa Służewiec. Część kursów zakończy się na stacji Warszawa Zachodnia. Z tego powodu, autobusy linii 175 będą kursować ze zwiększoną częstotliwością.

Wszystkie rodzaje biletów Kolei Mazowieckich wydanych do odpowiednich stacji lub sieciowych będą honorowane w autobusach linii 175 (na odcinku Dworzec Centralny – Lotnisko Chopina), 188 (na odcinku Baleya – Lotnisko Chopina), 148 i 331 (na odcinku PKP Okęcie – Lotnisko Chopina) oraz 228 (na odcinku PKP Okęcie – Ośrodek Wojskowy). Przypominamy, że na stałe w pociągach SKM od Warszawy Wschodniej (linia S2) i Warszawy Płudy (linia S3) do Lotniska Chopina ważne są wszystkie bilety z taryfy Kolei Mazowieckich, w tym Bilet Lotniskowy KM. W pociągach Kolei Mazowieckich linii RL na odcinku od przystanku Warszawa Płudy do Lotniska Chopina honorowane są wszystkie bilety Warszawskiego Transportu Publicznego.

Pasażerowie wsiadający do pociągu Kolei Mazowieckich linii RL, mający nieskasowany lub nieaktywowany bilet Warszawskiego Transportu Publicznego, zobowiązani będą zgłosić się do kierownika pociągu bądź skorzystać z kasownika umieszonego obok pierwszych i ostatnich drzwi pociągu.

opublikowano 2 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 6 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską