Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

POP na Rondzie ONZ nieczynny

POP na Rondzie ONZ nieczynny

Od 4 października Punkt Obsługi Pasażerów Metro Rondo ONZ na II linii metra jest nieczynny. Ze względów technicznych POP ten nie będzie funkcjonował aż do odwołania.

Naszych Pasażerów zapraszamy do innych POP-ów funkcjonujących na II linii metra (Metro Świętokrzyska, Metro Nowy Świat – Uniwersytet, Metro Stadion Narodowy, czy Metro Dworzec Wileński) oraz w pozostałych lokalizacjach (np. do Punktu przy siedzibie ZTM, przy ul. Żelaznej 61). Szczegółowa lista Punktów Obsługi Pasażerów, wraz z adresami i godzinami otwarcia znajduje się na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

opublikowano 4 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 4 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską