Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

POP na Rondzie ONZ nieczynny

POP na Rondzie ONZ nieczynny

Od 4 października Punkt Obsługi Pasażerów Metro Rondo ONZ na II linii metra jest nieczynny. Ze względów technicznych POP ten nie będzie funkcjonował aż do odwołania.

Naszych Pasażerów zapraszamy do innych POP-ów funkcjonujących na II linii metra (Metro Świętokrzyska, Metro Nowy Świat – Uniwersytet, Metro Stadion Narodowy, czy Metro Dworzec Wileński) oraz w pozostałych lokalizacjach (np. do Punktu przy siedzibie ZTM, przy ul. Żelaznej 61). Szczegółowa lista Punktów Obsługi Pasażerów, wraz z adresami i godzinami otwarcia znajduje się na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

opublikowano 4 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 4 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską